Eşya Depolama

Yaşam, sürekli hareket gerektiren bir süreçtir. Bu süreçte, gereken ihtiyaçlar ve isteklerin gerçekleştirilmesi adına durmaksızın çalışmak ve değişimlere ayak uydurmak gerekir. Bu değişimler, kişinin gündelik hayatında olduğu kadar yaşadığı veya çalıştığı mekânda da olabilir. Genel itibariyle taşınma ile gerçekleşen bu mekân değişikliği, manevi anlamda olduğu kadar maddi zorlukları da beraberinde getirmektedir. Eşyaların taşınması kadar, yeni yerlerine nakillerine kadar olan sürede belirli bir mekânda muhafaza edilmeleri de gerekmektedir. Bu durum, eşya depolama ihtiyacını doğurmaktadır.

Eşya Depolama Gereksinimi    

Eşyalar, günlük hayatta sık sık kullanılmaktadır. Yapısal özelliklerinin yanında çoğu kişi için manevi anlamlar da taşırlar. Bunun yanı sıra, maddi varlıklar olarak belirli bir hacme ve ağırlığa sahip olduklarından, bulundukları yerde belirli bir alanı işgal etmektedirler. Bu durum, mekân sahibi veya geçici olarak mekânı kullanan kişi açısından hem bir maliyet hem de kullanılan alan açısından ekonomik sonuçlar doğurmaktadır. Eşyalar gerek kullanım gerekse sadece barındırma amacıyla bir mekânda tutulması, fiziksel açıdan olduğu kadar ekonomik açıdan da maliyetler doğurmaktadır. Bunun haricinde eşyalar, kullanıldıkları zamanlarda eskimekte ve bazı bakım ve tamir masrafları da ortaya çıkmaktadır. Kullanılmadıkları zamanlarda ise, bulundukları mekânın özelliklerine göre eskime veya yıpranma ihtimalleri vardır.

Güvenli Ve Özenli Depolama Hizmeti

Firmamız, eşya depolama konusunda uzun yıllara dayanan tecrübesi ile siz değerli müşterilerimize kaliteli hizmet sunmaktadır. Depolama işlemi öncesi uzman ekibimiz, bulunduğunuz mekâna gelerek, eşyaların hacimlerini ve ağırlıklarını belirlemektedir. Bu sayede eşyaların özelliklerine göre sınıflandırılması ve muhafaza şekilleri önceden belirlenmiş ve planlı bir depolama işlemi sağlanmış olmaktadır. Gerek ev, gerekse ofis eşyalarınız, özelliklerine göre ayrı ayrı paketlenip, muhafaza edilerek depolanacağı yere götürülmekte ve yine özelliklerine göre depoya konulmaktadır. Bu sayede hassas özellikler barındıran eşyalar, çok daha ağır veya sert yüzeylere sahip eşyalar arasında bulundurulmayıp, hasar almaları da engellenmiş olmaktadır.

Kurumsal Depolama Hizmeti

Firmamız, eşya depolama hizmetini, en kaliteli şartlarla sunmaktadır. Eviniz veya işyerinize gelen uzman personelimiz, mevcut eşya sayımını ve kontrolünü yaparak, gerek taşıma gerekse depolamada ihtiyaç duyulan alanı hesaplamaktadır. Bu sayede, taşıma ve depolama esnasında ağırlık ve hacim sorunları nedeniyle kırılma, ezilme veya herhangi bir hasar oluşumuna önceden engel olunmaktadır. Bununla birlikte, eşyaların muhafazası konusunda taşıma ve depolama hizmetlerimizde, mutlaka sigorta hizmeti de vermekteyiz. Oluşabilecek hasarlarda sigorta güvencesi ile zarar mutlaka tazmin edilmek ve müşteri mağduriyetine izin verilmemektedir. Firmamız, eşyaların taşınması ve depolanması öncesi, özel üretilmiş ambalaj ve koliler kullanarak, hasarsız bir taşıma ve depolama işlemi gerçekleştirmektedir. Bu sayede evlerden ve işyerlerinden titizlikle alınan eşyalar, uzun bir süre güvenlikle depolanacağı yerlerine götürülmektedirler. Kurumsal bir anlayışla, müşteri memnuniyeti odaklı, kaliteli bir hizmet sunmaktayız.